Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské tašky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské tašky

Stále něco přenášíme. Máte dost nepraktických tašek, které se stejně časem zničí? Pak jste tu správně. Nabízíme pro každého muže moderní    pánské tašky    z nejkvalitnějších materiálů. I taška může mít svůj elegantní design. Vsaďte na tyto praktické a zároveň stylové   pánské tašky  . Vyberte si z různých rozměrů dle potřeby. Všechny mají dostatek prostoru se členěním na přihrádky.  Pánské tašky  tvoří praktický a přitom elegantní   doplněk. Nosit ji můžete nejen do práce, budou praktickým pomocníkem i na cestách, apod. Záruka kvalitního provedení s koženým designem je u nás prvořadá. Moderní a elegantní  pánské tašky  pro Vás máme v moderním designu, který se bude perfektně hodit k Vašemu outfitu. A to nejen ve slušivém obleku, taška skvěle doplní i stylové oblečení. V nabídce najdete aktovky i stylové tašky přes rameno, které jsou pohodlné pro každodenní nošení. Pořiďte si u nás tašku, která bude pomocníkem i elegan tním doplňkem v jednom.

Nahorů