Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské mikiny

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské mikiny

Jsou velmi oblíbené a univerzální. Moderní pánská mikina Vás může provázet po celý rok. Nabízíme Vám hřejivé modely i lehčí mikiny. Vyberte si mezi rozepínacím stylem nebo celistvým bez zipu. Pánské mikiny pro Vás máme v mnoha atraktivních designových provedeních. A to jak s kapucí tak bez ní. Zvolte si přesně dle potřeb a Vašeho stylu, který preferujete. Moderní pánské mikiny pro Vás máme v různých barvách a provedeních. Zda dáte přednost tmavšímu designu, světle šedé barvě nebo třeba barevné kombinaci, záleží to čistě na Vašem vkusu. My pro Vás máme všechny. Hodí se pro každého muže, na věku ani postavě nezáleží. Kvalitní materiály, stylový design i různorodost provedení. Mikiny jsou velmi oblíbené díky svému univerzálnímu použití takřka v každém počasí. Zahřejí nebo jsou lehkým oblečením či mohou být oblečením pod zimní bundu.

Nahorů