Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské košile

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské košile

Pánská košile má vždy svou typickou eleganci s límečkem. Vyberte si u nás ze široké nabídky stylových pánských košil. Pánské košile se hodí pro každou příležitost včetně formálnějších událostí. Košile je základem k pánskému obleku, avšak hodí se i coby svrchní oblečení. Nabízíme Vám moderní pánské košile v jednobarevném i vzorovaném provedení, decentní vzorek styl košile efektně podtrhne. Vybrat si můžete z mnoha barev a z módy nevycházejí ani kostičky nebo proužky. V pánské košili budete vždy mít šmrnc. Zapínání s knoflíky, slušivý límeček a kvalitní jemné materiály, to vše dělá pánskou košili tím pravým oblečením pro každou příležitost. A nezapomeňte, nejsou pouze bílé, šedé či modré, u nás najdete atraktivní nabídku v barvách, které však nijak neubírají na decentnosti, ba naopak dokonale podtrhnou styl. Naše nabídka zahrnuje košile s dlouhým i krátkým rukávem.

Nahorů