Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské opasky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské opasky

Opasek – na první pohled úplně obyčejná věc a ryze praktická. Avšak i pánské opasky mohou mít svůj styl. Vybírejte u nás z rozmanité nabídky opasků k pánským kalhotám. Opasek je moderní a praktický, díky němuž Vám budou kalhoty vždy perfektně sedět. Námi nabízené pánské opasky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují nejen pevnost a ohebnost, ale také atraktivní design. Jsou doplňkem ke kalhotám, který je praktický i designový. Opasek skvěle podtrhne styl kalhot. Zvolit si můžete tmavší i světlejší odstíny. Na první pohled nejobyčejnější věc, ale na ten druhý odhalí svou eleganci a moderní design. To vše opasky nabízejí. Hodí se ke každým kalhotám – sportovnějším, elegantním či k obleku. Vždy stylově doplní kalhoty a jsou vždy spolehlivým pomocníkem pro nošení kalhot. Pánské opasky, které zde najdete jsou pevné, ale přitom ohebné, takže jsou vždy pohodlné.

Nahorů