Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské kravaty

Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské kravaty

Jednou z možností, jak dopřát svému oblečení eleganci a noblesu, je kravata. Pánské kravaty tvoří nedílnou součást k obleku. Nabízíme Vám stylové kravaty úzkého i širokého provedení. Vyberte si z mnoha barev, od jednobarevných po decentní vzorky. Právě jemný vzorek dodá kravatě smyslnost a oživí ji. Jednobarevné jsou spíše konzervativní, avšak nemusí jít pouze o šedou či černou. Slušivá bude červená, modrá nebo třeba žlutá. Všechny pánské kravaty zde v naší nabídce jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které zaručují nemačkavost a jemnost. Dobře zvolená kravata skvěle doladí Váš oblek a patří k viditelným doplňkům. Zvolit si můžete ze světlých i tmavých odstínů či jemně vzorované. Nejčastěji jsou to šikmé proužky nebo tečkování. Decentní vzorek rozhodně u pánské kravaty není na škodu, ba naopak dává znát, že výběr tohoto doplňku je pro Vás důležitý a nespoléháte se jen na barvu.

Nahorů