Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské kožené peněženky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské kožené peněženky

Peněženka sice nepatří mezi na první pohled viditelné doplňky, přesto však s moderní a kvalitní peněženkou doplníte svůj styl. Vyberte si u nás pánské kožené peněženky, které Vaše peníze a doklady vždy bezpečně uschovají a zároveň mají svůj elegantní design. S moderní peněženkou skvěle podtrhnete Váš styl ač nejsou na první pohled viditelné. Peněženku nosíme takřka denně a proto je dobré mít takovou, která je pevná a bezpečná, avšak proč by nemohla přitom vypadat stylově? Může, důkazem jsou právě tyhle pánské kožené peněženky, které se hodí pro každého muže a budou moderním pánským doplňkem. I peněženka nemusí být jen praktická, může mít svůj originální design. Všechny, které zde najdete jsou prakticky členěné a nabízejí spoustu prostoru pro peníze i doklady s bezpečně oddělenými přihrádkami. Chraňte své peníze stylově v kvalitní peněžence, která je více než pouhá nutnost.

Nahorů