Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánské doplňky

Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské doplňky

Nejsou přímo nutností, ale tvoří součást Vaší image. Řeč je o pánských doplňcích, mezi něž patří hodinky, kravaty nebo tašky. Nabízíme Vám rozmanitý sortiment stylových pánských hodinek, u nichž se přesvědčíte, že nejsou jen ukazatelem času. Jsou efektním doplňkem. Pánská kravata je samozřejmostí k obleku a tvoří součást každé výjimečné nebo formální akce. Máme pro Vás široké i úzké kravaty a to v různých barvách – jednobarevné i jemně vzorované. Vzorek kravatu nápaditě oživí a přitom neztratí svou eleganci. Pánské tašky jsou praktické, pohodlné a přesto i elegantní. Kvalitní zpracování ze špičkových materiálů a praktická konstrukce utváří z tašek moderní a účelné doplňky. Pánské doplňky jsou nejen funkční, ale stanou se Vaším stylovým doplněním oblečení a celého Vašeho stylu. Dopřejte si také Vy tyto doplňky, které se stanou součástí Vašeho stylu. Jsou praktické i stylové.

Nahorů