Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Pánská trička

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánská trička

Není snad častější a oblíbenější oblečení jako tričko. I v něm však můžete mít svůj osobitý styl. Pánská trička z naší nabídky Vám to nabídnou. Nebojte se barev, nabízíme trička v různých barvách. V oblibě jsou trička jednobarevná i s potiskem. S krátkým i dlouhým rukávem. Tričko je oblečením, které lze nosit každý den, po celý rok. Mezi pánskými tričky v našem sortimentu určitě najdete, které se Vám nejvíce líbí. A některá mají také náprsní kapsu, což je nejen praktické, ale rovněž skvěle doplní design. Objevte s námi rozmanitost pánských triček, která jsou slušivá a moderní. Dopřejte si pohodlné, stylové a univerzální oblečení, tričko tohle vše nabízí. Pro každého muže v každém věku, pánská trička nemají žádná omezení a slušet budou vždy. Hodí se nejen na léto, nosit jej můžete opravdu kdykoli. Samozřejmostí je výběr z různých velikostí, stejně jako u všeho ostatního sortimentu.

Nahorů