Srašně moc chválím jednání, vyjítí vstříc,...prostě tak by to mělo být a proto takovým lidem a obchodům přeji moc spokojených zákazníků!!

Eiskaffee

Zimní bundička opravdu pěkně hřejivá a za tu cenu i kvalitka výborná.

RUPRT

Objednával jsem přívěšek a hodinky který bylo značené skladem, za hodinu mi pán volal že se zboží odesílá, druhý den jsem to měl doma.

Kaplan

Dárkové poukazy

Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Dárkové poukazy

Ideální dárek pro Vaše blízké. Rádi byste dali nějaký dárek, něco pěkného a moderního na oblečení a nevíte co přesně? Nelamte si hlavu. Darujte poukaz. Nabízíme Vám dárkové poukazy v hodnotě 500, 1000 a 2500 Kč. Tak jednoduše si může obdarovaný u nás nakoupit přesně dle svého uvážení a vkusu, co se mu líbí. A nemusíte mít obavy, že se dárek nebude líbit. Dárkové poukazy jsou oblíbené celkově a tudíž je máme i my. Oblečení musí vždy perfektně slušet, každému se líbí něco jiného. S dárkovým poukazem chybu neuděláte, ba naopak. Věnujte poukaz do našeho obchodu Ega.cz a nechte dotyčného aby si vybral sám. Můžete si zvolit formu poukazu – tištěný jako dárek nebo PDF elektronicky. Každopádně je to dárek, který potěší a nemusíte mít obavy z nechtěné koupě. Dárkové poukazy jsou vždy vhodným řešením pro každého.

Nahorů